SP Series 2200VA/1800W OFF GRID PHOTOVOLTERIC FRESZTÉS
Alapvető paraméterek
Névleges teljesítmény
 2200VA, aktív teljesítmény 1800W.
Bemeneti feszültség
 AC 230V, az opcionális feszültségtartomány 170-280VAC (személyi számítógépekhez), 90-280VAC (otthoni készülékek esetén).
Akkumulátor feszültség
 12VDC.
Kimeneti feszültség
 230 VAC ± 5%.
Kimeneti frekvencia
 50Hz/60Hz (automatikus érzékelés).
Túlfeszültség
 4400Va.
Átalakítási idő
 10 ms személyi számítógépekhez és 20 ms háztartási készülékekhez.
Maximális töltési áram
 60a.
MPPT tartomány
 55-450VDC.
Maximális fotovoltaikus tömb nyitott áramköri feszültség
 450VDC.